Vrh B

29.1.2017 
5 kluků - porodní váhy 450 - 578 g
4 holčičky - porodní váhy  413 - 510 g

vrh A

21.10.2013 se narodila naše první štěňátka - holčička s porodní váhou 512 g, druhá holčička s porodní váhou 636 g a kluk s porodní váhou 554 g. Annienka se z porodu pomalu zotavuje a hlavně ji chutná jíst. Díky panu doktorovi z Veterinární nemocnice Cb-Vet České Budějovice, který provedl Annience císařský řez, je Annie i mimi v pořádku.  Protože nejme žádní  otrlí chovatelé, vzpamatováváme se z toho hrůzného zážitku i my...

Fota štěňátek ve fotogalerii.

 

 

 

štěňátka

Okolo 20. října 2013 čekáme narození štěňátek. Pokud bude vše tak jak má, budou mimina k odběru před vánocemi. Věříme, že ze spojení Annienky a Gerryho budou nádherná štěňátka se skvělou povahou, protože oba rodiče jsou nádherní, oba jsou dobráci od kosti :-) Gerry Carsten Salve leon má složeny i canisterapeutické zkoušky a ZOP, na výstavách obdržel vždy známku výborná, 2x CAJC, res. CAC a res. CACIB,   Annie na výstavách obdržela 8x známku výborná, 4x vítěz třídy, 2x krajský vítěz, CAC, res. CAC, CACIB, oba mají DKK 0/0 a LPN1 N/N.

Jedna holčička zůstane doma, pro další štěňátka si přejeme hodné rodiny a šťastné životy v nových domovech.

Pokud budete mít o štěňátko z naší chovatelské stanice zájem, kontaktujte nás.

 

 

Vrh B

Z našeho leoního mimina Laurinky vyrostla krásná slečna a tak bylo na čase navštívit ženicha. Stal se jím nádherný Ody od Pálfyv a tedy to bylo jiskření :-)  A tak Laurinka a Ody očekávají mimina okolo 30. ledna 2017.

Pokud budete mít zájem o leoního kluka nebo holčičku znaší chovatelské stanice, kontaktujte nás, rádi Vás zahrneme do naší leoní rodiny :-)